Loading...

Dla jednego z naszych klientów w miejscowości Tinte poszukujemy osób z doświadczeniem przy redukcji kwiatostanu pomidora - snoeien.

Opis stanowiska

Nasz klient to wysoce wyspecjalizowany producent pomidorów trosowych. Ekologiczne systemy upraw obejmujące kilka lokacji w okolicach Tinte zapewniają doskonałą jakość produktu.

Oferta skierowana jest do osób posiadających minimum trzymiesięczne doświadczenie w pracy przy redukcji kwiatostanu pomidora (snoeien).

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przy redukcji kwiatostanu pomidora
  • dyspozycyjność na dłuższy okres
  • chęć i motywacja do pracy w szklarni

Oferujemy

  • najniższe na rynku koszty zakwaterowania - 111,60 euro/ tydzień
  • dodatek dla kierowców aut służbowych: samochód osobowy - €20 netto tygodniowo, bus - €40 netto tygodniowo
  • nieodpłatny transport na wybrane oferty
  • zdalny proces rekrutacji
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe wynagrodzenie-przelewy już w środę po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów

Szczegóły

Pracownik szklarniowy - 'snoeien' (pomidory)

 TINTE / ZUID-HOLLAND
 38 Godzin w tygodniu

Kontakt

Person Icon Ioana Budau

By |2018-12-05T12:36:24+00:00Czerwiec 1st, 2017|