Loading...

Czy jesteś kierowcą wózka widłowego, którego szukamy? Mamy dostępne stanowisko w logistyce, więc czytaj dalej!

Opis stanowiska

Nasz klient to wiarygodny dystrybutor dla wszelkiego rodzaju dostaw biznesowych.

Poszukujemy operatora wózka widłowego, który powiększy nasz zespół. Jeśli jesteś kimś, kto wie, jak znaleźć najszybszą drogę w magazynie i dobrze radzisz sobie w rozstawianiu materiałów, kwalifikujesz się do tej pracy! Większość dnia spędzasz samodzielnie za kierownicą, zbierając odpowiednie materiały. Upewniasz się, że palety są przygotowane do wysyłki, a następnie umieszczasz je na rampie do odbioru. W tej roli ważna jest precyzyjna praca, aby właściwe produkty były wysyłane w odpowiedniej ilości.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego /wózka wysokiego składowania /obsługa wózka EPT;
  • ważny certyfikat na wózek widłowy;
  • dobra znajomość języka niderlandzkiego;
  • proaktywna i elastyczna postawa.

Oferujemy

  • pracę w czystym i bezpiecznym środowisku pracy;
  • pracę w rozwijającej się organizacji logistycznej;
  • doskonałe wskazówki oraz szkolenie;
  • ambitna praca na pełen etat;
  • wynagrodzenie rynkowe, naliczanie urlopów i 8,33% wynagrodzenia urlopowego.

Szczegóły

Operator wózka widłowego

 DEN HOORN ZH / ZUID-HOLLAND
 40 Godzin w tygodniu

€12.5 na godzinę

Kontakt

Person Icon Paweł Kapic

By |2018-12-05T12:36:24+00:00Czerwiec 1st, 2017|