Loading...

Dla naszego klienta w Maasdijk poszukujemy zmotywowanej osoby gotowej do podjęcia pracy na stanowisku kierownika produkcji.

Opis stanowiska

Firma naszego klienta rozwija się dynamicznie i obecnie poszukuje doświadczonego pracownika, który dołączy do prężnie rozwijającego się zespołu w hali pakowni pomidorów.

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało: dbanie o zarządzanie produkcją oraz przydzieloną linią produkcyjną, dbanie o szkolenia pracowników oraz inne prace związane z pełnioną funkcją.

Wymagania

  • znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego
  • umiejętność kierowania zespołem
  • odpowiedzialność za wysoką jakość wysyłanego produktu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność oraz dyspozycyjność

Oferujemy

  • najniższe na rynku koszty zakwaterowania - 98 euro/ tydzień
  • dodatek dla kierowców aut służbowych: samochód osobowy - €20 netto tygodniowo, bus - €40 netto tygodniowo
  • nieodpłatny transport na wybrane oferty
  • zdalny proces rekrutacji
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe wynagrodzenie-przelewy już w środę po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów

Szczegóły

Kierownik produkcji/ lider zespołu-pakownia pomidorów - oferta bez stawki wiekowej!

 MAASDIJK / ZUID-HOLLAND
 40 Godzin w tygodniu

Kontakt

Person Icon Julia Kiss

By |2018-12-05T12:36:24+00:00Czerwiec 1st, 2017|