Oferty pracy

ZNAJDZ SWOJA PRACE W DUIJNDAM UITZENDGROEP!

Znajdź ofertę pracy

  • Sektory

  • Prowincja

  • Miejscowość

  • Godziny

Zresetuj

Pracownik budowy szklarni

Province: ZUID-HOLLAND Miejscowość: WATERINGEN Godziny: 40

Dla jednego z naszych klientów w Wateringen poszukujemy zmotywowanej i silnej osoby do pracy przy budowie szklarni oraz montażu szyb.

Opis stanowiska

Firma, której dotyczy oferta, jest podwykonawcą w szklarniach od 1985 roku i posiada różnych zleceniodawców, realizując projekty zarówno w kraju jak i zagranicą.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należał m.in. montaż szyb szlarniowych.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
  • zmysł techniczny
  • dyspozycyjność na okres min. roku
  • chęć podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów

Osoba kontaktowa

Agata de Knegt
0174-870048
0031 682077583
Bel ons direct!