Oferty pracy

ZNAJDZ SWOJA PRACE W DUIJNDAM UITZENDGROEP!

Znajdź ofertę pracy

  • Sektory

  • Prowincja

  • Miejscowość

  • Godziny

Zresetuj

Pracownik logistyki - praca przy kwiatach na Florze Holland

Province: ZUID-HOLLAND Miejscowość: HONSELERSDIJK Godziny: 40

Dla naszego klienta w Honselersdijk szukamy osób, które chcą pracować dla innowacyjnej firmy zajmującej się dystrybucją kwiatów.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało umieszczanie kwiatów na wózki zgodnie z zamówieniami.Nasz klient to rozwijająca się firma od lat zajmująca się dystrybucją kwiatów. Firma ceni sobie jakość i staranność wykonywanej pracy.

Wymagania

  • znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego - co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na florze
  • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy (również w weekendy)
  • duża motywacja do pracy
  • prawo jazdy - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów

Osoba kontaktowa

Agata de Knegt
0174-870048
0031 682077583
Bel ons direct!