Oferty pracy

ZNAJDZ SWOJA PRACE W DUIJNDAM UITZENDGROEP!

Znajdź ofertę pracy

  • Sektory

  • Prowincja

  • Miejscowość

  • Godziny

Zresetuj

Operator wózka widłowego bocznego (reachtruck)

Province: NOORD-HOLLAND Miejscowość: DIEMEN Godziny: 38

Dla jednego z naszych klientów z siedzibą w Diemen poszukujemy osób do pracy na stanowisku: operator wózka widłowego bocznego (reachtruck).

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za obsługę wózków widłowych bocznych, samodzielne przygotowywanie i realizowanie zamówień, a także wykonywanie innych prac magazynowych w centrum dystrybucyjnym.

Wymagania

  • ważny certyfikat oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych (reachtruck)
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego – co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres
  • chęć i motywacja do pracy
  • prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów

Osoba kontaktowa

Bernadetta Kolano
0174-870048
0031 682077583
Bel ons direct!