Interne vacatures

KOM JIJ ONS TEAM VERSTERKEN?

 

Commercieel Recruiter

Plaats: Wateringen
Direct solliciteren

Als recruiter behoor jij tot de beste in je vak. Je weet als geen ander hoe je de juiste kandidaten werft en selecteert. Je weet waar je de juiste doelgroep kan vinden en hoe je snel in contact kan komen. Door je persoonlijke, professionele, betrokken en betrouwbare benadering zorg je voor de juiste match tussen kandidaat en opdrachtgever. Omschrijven we jou? Kom dan fulltime als recruiter werken bij Duijndam Uitzendgroep in Wateringen!
 
Je bent als recruiter een belangrijke schakel binnen ons groeiende team. Je bent niet alleen verantwoordelijk voor het werven en selecteren van kandidaten, maar je onderhoud ook het contact met de opdrachtgevers. Met enthousiasme ga je op zoek naar nieuwe opdrachtgevers en bouw je de relatie met onze huidige opdrachtgevers verder uit. Door creatief gebruik te maken van jouw sociale en commerciële talenten ben jij een echte aanvulling voor ons team. Naar mate jij jezelf ontwikkelt, is het mogelijk om verder door te groeien binnen onze organisatie.  

Wat verwachten wij van een commercieel recruiter?
 • Afgeronde HBO opleiding, bijvoorbeeld richting Commerciële Economie of Personeel en Arbeid; 
 • Ervaring met recruitment is een pre; 
 • Commerciële instelling en goede communicatieve vaardigheden; 
 • Stressbestendig en oplossingsgericht; 
 • Flexibiliteit en doorzettingsvermogen; 
 • Leergierig, resultaatgericht en ambitieus; 
 • Enthousiaste teamspeler!
   
Wat kan jij als commercieel recruiter van Duijndam Uitzendgroep verwachten? 
 • Je komt te werken in een team van acht personen;
 • De focus ligt op het bemiddelen van professionals op basis van werving & selectie; 
 • Een omgeving die volop in beweging is en waar jouw ideeën welkom zijn; 
 • Een zelfstandige functie binnen een professioneel team waar humor belangrijk is; 
 • Marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden; 
 • Voldoende ontwikkelings- en doorgroeimogelijkheden. 
   
Ga jij de uitdaging aan? 
Stuur je sollicitatie naar Merel van Vliet. Of neem voor meer informatie contact op met Merel van Vliet via telefoonnummer 0174-270365. 

Solliciteer voor Commercieel Recruiter

Bel ons direct!